ONLİNE SATIŞ
HACKER

Hakkımızda

 Ticari hayatına 1955 yılında Adana'nın Kozan ilçesinde başlayan firmamız yaklaşık 59 yıldır müşterilerine farklı sektörlerde hizmet vermiştir.

1976 yılında ise, ticari hayatımızın dönüm noktası olacak adımını, Tofaş, Fiat, Otoyol, 50 NC, Ege Yıldız Boruları ve Alper pulluk gibi büyük firmaların bayiliklerini alarak atmıştır.

Ticari yaşamını her geçen gün genişleterek büyüten firma, 1988 yılında ise çağ'a ayak uydurarak Ömer Baysal A.Ş.ni kurmuştur.

O günden bu yana birçok alanda faaliyet gösteren firmamız, bahçe ve tarım aletlerinde ki faaliyetlerini daha da profesyonel bir hale getirebilmek için bahçe grubumuzu Baysal Zirai Aletler Ltd.Şti. olarak ayırmıştır.

Şirket  şu anda Adana'da 2 şube ile,  Adana ve çevre illerinde zirai alet , bahçe makine ve ekipmanlarının hem satış, hem de satış sonrası servis konusunda etkili bir pazarla müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirketin Adana'da bulunan 2 şubesinde konusunda uzmanlaşmış yaklaşık 24 personel ile hizmet vermekte,   demo, satış, servis konularında Adana, Hatay, Kahramanmaraş, Niğde, Osmaniye gibi ilerde tarım sektöründeki müşterilerine hizmeti ayağına götürmektedir.